Drap

Musím vám všem oznamit velkou novinu. Bodování už sedí

Nejlepší odpověď
briketka10

jo to jsme rádi huráá, ale mě to sedělo furt héč :DD

Další odpovědi
anonym

Prozradím ti sladké tajemství, ono sedělo i před tím, ale převážně u nižších skóre, u těch co měli úpříliš bodů, docházelo jen dočasně ke zpožděním v promítnutí do žebříčku – obvykle do 2. dne. A ti, co odpovídali jako diví, tak program nestíhal a furt tam byl skluz.
Teď už se postupně dogenerovalo všech 15 746 uživatelů (čili jako Varnsdorf), takže se jen průběžně aktualizují stavy a po 24. hod. probíhají denní rekapitulace (podobně jako na clearingovém serveru ČNB, kde se do rána postupně rozesílají bankovní transakce zadané téhož dne elektronicky do 16. hod.)..
Doplňuji:
Zatím zůstaly jen změny v bodování – za palec jen 1 bod místo předchozích 2, to je už trvalé a nevratné. A další, že se počet položených otázek promítne až po obdržení 1. palce za nově položenou otázku a i na českých i slovenských se přestalo bodovat denní přihlášení, aniž by to bylo změněno v nové nápovědě, kde zůstalo více textu z původního nastavení, žel, dnes již neplatícího.

hanulka11

jo to jsou dětské nemoci, to vše přejde a bude zase dobře