Musím uvézt do bytového listu dceru,která žije v cizině,ale trvalé bydliště má v ČR?

Nejlepší odpověď
panenka

Pokud má trvalé bydliště zde tak jste musela dostat Sčítací list i její do bydliště vyplňte že se v rozhodný okamžik nachází v jiném státě napište v jakém a je to.

Další odpovědi
Ella

je to tak jak říká panenka – pokud má trvalý pobyt v ČR měla jste dostat její sčítací formulář. Ale když tak, tak na druhé straně sčítacího bytového listu máte druhou tabulku odspodu: „členové domácnosti pobývající 12 měsíců a déle mimo území České republiky“, tak ji napište tam =)