kl4r4

Musím umět hrát na hudební nástroj, aby mě přijali na střední pedagogickou školu?

Nejlepší odpověď
Mr. Marek

Součástí často bývá zkouška z hraní na hudební nástroj či zpěvu. Na těchto školách je následná aprobace hudební, dramatická, výtvarná a tělo- výchova. Od toho by se měla odvíjet i přijímací zkouška. Nejlépe se informuj na škole.

Další odpovědi
NoFear

To si myslím, že opravdu ne. :D Proč?

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

NoFear

Mr. Marek > lajk, ale jen pomyslný. Dneska už nějak nemůžu. Byl jsem asi nějak moc aktivní a už mi nejde dát lajk.

Mr. Marek

Pohoda, dík👍