Svobodny

Musím se, pokud já chci být bubeníkem v opravdové rockové hudební skupině, někde (za)registrovat?

Pokud ano, tak, prosím Vás, jak a kde?!

Odpovědi
Bobek 2

Musíš se v první řadě naučit bubnovat, a pak si buď najít nějakou kapelu, která zrovna o tebe bude stát, nebo si tu skupinu s někým vytvořit. Jestli ta skupina bude „opravdová“ a „rocková“, to už bude záležet jen na vás. Zaregistrovat se můžete kdo chcete kde chcete, na tom celkem nezáleží.

dubraro

Předpokládám, že nebudeš bubnovat zadarmo, takže budeš muset podávat daňová přiznání a zaregistrovat se ve zdravotní pojišťovně a na sociálce.
Úspěšní umělci mívají agenturu nebo manažera, který za ně administrativu vyřizuje.