Musím řešit svoje záležitosti ohledně stavebního spoření vždy s tím poradcem, který je uveden ve smlouvě, či jak to je?

Odpovědi
Pepa25

Ne, ale mělo by to v praxi být nejpraktičtější (zavoláš na to číslo a poradce nakluše). Jinak samozřejmě můžeš svoje požadavky poslat písemně, přes telefon nebo navštívit pobočku stavební spořitelny nebo banky, která ji zastupuje.

eva.krizova@

MUZETE S KYM CHCETE, PRAVE DOPORUCUJI NEKOHO NEZAVISLEHO, KDO VAM PORADI
NA INVESTOVANI DOPORUCUJI DIVERZIFIKACI-AKCE, DLUHOPISY, TERMINOVANE VKLADY, PODILOVE FONDY, ZNAM TAKOVE PRODUKTY, NA SPORICIM UCTU JE MALE ZHODNOCENI…MATE DLOUHY CASOVÝ HORIZONT. STAVEBKO JE ZASTARALY PRODUKT, NA SEST LET ZAMKLE PENIZE, STATNI PRISPEVEK SE SNIZIL, DANITE ZISK…RADA ZDARMA PORADIM, PISTE VOLEJTE:

Mgr.Bc.Eva Křížová, DiS.
Finanční konzultant

Broker Consulting, a.s.
Jana Šoupala 1, 682 01 Vyškov
mobil: 778 010 333
e-mail: eva.krizova@bcas.cz