Miluna88

Musím při odesilání poštovní poukázky A napsat své jméno i adresu?

Chtěla bych se zeptat, chci zaslat přes poštu přes poštovní poukázku A peníze na jeden účet, ale nechci v ní uvést svoje jméno ani mou adresu. Pokud musím, tak jaký účel plní uvedení mého jména a adresy?
Chtěla bych na poukázce napsat částku, číslo účtu kam peníze zaslat a var. symbol – jen tyto tři údaje.

Nejlepší odpověď
ivzez

Podle mne pošta platbu bez údajů o odesilateli nepřijme,
protože by v případě nedoručitelnosti neměla komu peníze vrátit.

Zkuste si zavolat na zákaznickou linku: 844 111 244.

Další odpovědi
aliendrone

Ivzez má pravdu, můžu potvrdit, že bez vyplnění dat odesílatele pracovnice za přepážkou složenku/platbu nepřijme. A nejen to – protože jsem si vyplnil složenku sám, nechala mne to přepsat jak malého školáčka z důvodu nečitelnosti, což jsem udělal (a příšerně se nakrknul!), nicméně to jí nestačilo a chtěla mě to nechat přepsat ještě jednou!!

Zabralo teprve velice výhružné zamračení, zasupění a zlomení tužky, kterou jsem držel v ruce (to poslední mimoděk). Teprve poté kapitulovala s frfňáním, že když to dojde špatně, tak pošta je ze hry a jde to plně na moje triko. Blbka, jako kdybych to nevěděl!

Ale… dobré pro tebe je, že pokud ti je fuk případná vratka, tak tam napiš prostě jakékoliv chceš jméno, jen u PSČ a adresy si dej pozor, aby byla existující. (některé mašinky to poznají, ale myslím, že ty poštovní ne, to ať práskne někdo jiný)

Edison

A co Ti na tento dotaz řekli na poště?

independent

Můžeš si jméno i adresu vymyslet.