Avatar uživatele
Registrovaný

Musím podat daňové přiznání,když jako důchodce pronajímám své dceři byt za symbolickou cenu 900 kč za měsíc?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Zlatý

Povinnost podat přiznání k dani je podle § 38g od 15 000 Kč. Jestli nemáte jiný zdanitelný příjem, tak přiznání nemusíte podávat. Navíc byste si mohl od nájemného odečíst náklady a odpisy.

 

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 2239
Zlatý standa 1252
Zlatý ivzez 1004
Zlatý mosoj 686
Zlatý led 547
Zlatý gecco 534
Zlatý zzzzz 450
Zlatý marci1 440
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý JájsemRaibek 422

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.