hurvajz

Musím po vylití anhydritového potěru větrat?

Odpovědi
Wang

Ano, nějak tu vlhkost z místností dostat musíte. Okny to bude nejlepší, vydatně vyvětrat pár desítek minut a pak zase zavřít, průběžně topit.
Při pochybnostech bych osobně volal firmě, která mi to dělala, ne?

certisko

Intenzivní větrání provádíme po 48 hodinách od vylití anhydritové podlahy. Způsob větrání volíme podle teploty – když je teplota vyšší, cca nad 25°C, nechte stavbu vysychat přirozeně, tj. stačí plně otevřít okna, při teplotách od cca 10°C do 25°C je dobré navíc použít vysoušeče vzduchu. Při nižších teplotách se zpravidla používá vysoušení pomocí vytápění stavby – po týdnu od aplikace anhydritové podlahy se zapne podlahové vytápění, poté se krátce, ale intenzivně vyvětrá. Opakujeme několikrát denně, cca 14 dní.

Zdroj: www.anhypodlahy.cz

cukrar

V žádném případě nevětrat. jedině až po 24 hodinách. Tak jste byl určitě poučen.