Ivet!

Musím platit za Office do telefonu?

Když chci office do telefonu, musím za něj platit? Nebo někdo víte, kde stáhnout, apod.?
Mám Nokii C5–03. Díííky 🙂

Odpovědi
RomanP

Zdravím , mám ten samý telefon. Quick Office již v telefonu máte . Abyste ho mohl využívat zdarma tak se musíte zaregistrovat. Stačí tam jen při registraci napsat váš platný email. Quick Office je určen jen na čtení formátů Doc, Xls a Ppt . Pokud by jste chtěl vytvářet dokumenty v daných formátech musíte si stáhnout Quick Office 6 Premium ale ten je již zpoplatněn.