Musím platit příspěvek škole?

Syn přinesl domu informaci o zaplacení 600,–Kč na příspěvek radě rodičů školy. Podle třídního tento „příspěvek“ musíme zaplatit. Je tomu opravdu tak? Peníze jdou například na školní tiskárnu, za kterou si stejně žáci musí platit.

Odpovědi
Gollumek.88

Pokud vím, tak je to povinné. Je to jen způsob, jak vytahnout další peníze z kapes rodičů.
Informace byste měla dostat v kanceláři školy, případně na internetových stránkách. Otázkou je, co vám na to řeknou.