Pokročilý

Musím platit povinné ručení, i když nemám žádnou sjednanou pojistku?

Auto už nemám, mám jen SPZ a papíry od něj a neodhlásil jsem ho.
Mám plnou moc od brněnskejch komunikací o likvidaci auta, musím ještě platit povinné ručení?

Nejlepší odpověď

Bronzový

Kvalitní formulace otázky!!!
Máte -li sjednané PR na dané auto a to jste nechal ekologicky zlikvidovat,tak do doby než se zapíše na odboru dopravy ZÁNIK vozidla,pak ano,musíte platit PR. Pokud jste koupil auto na ND a neuzavřel nové PR a....pak nemusíte ale pravděpodobně to dostihne prodejce s žádostí o zaplacení v době od-do kdy prodal a než Vy jste na úřadu nechal zapsat zánik-pkd má dotyčný KS pak se CKP obrátí na Vás a budete to muset dopaltit.Jinak Plná moc od brněnských komunikací je na nic Potřebujete protokol o ekolikvidaci od pracoviště s akreditací nakládat s autovraky.
Jen tak mimo nevím ale jen asi blbec zruší auto ale papírově ne.drtivá většina osob likvidujících své staré auto jej nechaji zrušil na příslušném vrakovišti a s protokolem jdou ihned na magistrát se zánikem ,pokud nestíhají tak ihned následující den. Mně to trvalo s vycucnutím nádrže ,demontáží všech světel a kol, s čekáním na registru cca 3 hodinyl

Další odpovědi:

Stříbrný

pn66m pokud je vozidlo v registru, značky jste nedal do depozita, musíte platit pojištění. Hrozí Vám velké sankce, až se z toho ....
Ihned uložte značky do registru ....

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý Drap 932
Stříbrný cukrar 830
Zlatý mosoj 759
Zlatý Kepler 537
Zlatý gecco 478
Bronzový kapitán 384
Stříbrný honza19hk 288
Zlatý led 284
Zlatý Lamalam 278
Zlatý Dochy 273

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.