Iw@

Musím opravdu s výtokem k doktoru?

Včera jse u me objevil hnedy vaginální vytok. Byl velice slaby,ale ted se mi hodne zvysil. Je hodne tmavy. Musim jit opravdu k doktoru? Nikdy sem s tim tam nebyla a stydim se vim ze to je normalni ale…

Odpovědi
Funna

to může být, jen tzv. špinění, takže nemusíš pokud: dole si přečti http://www.men­struace.i-pruvodce.eu/vy­tok.php

pondělí

Pokud vytok zapáchá tak nečekat a utíkat k lékaři
Jestli jsi v posledním týdnu kopulovala,tak počkej ještě jeden den,aby byly celkem tři dny a jestli to neustává,navštiv kožní oddělení,