Emilly

Musím opravdu jíst denně alespoň jedno teplé jídlo?

Je opravdu pravda, že pokud nebudu jíst alespoň jednou denně teplé jídlo, že je to nezdravé? Nebo je to přežitek?

Nejlepší odpověď
Drap

Nemusíš, ale je to více než vhodné.

Další odpovědi
Syd

Je to přežitek. Někdo má rád buchty takový, jinej makový. Já si většinou nechávám jídlo vystydnout, protože ho právě teplý vůbec nemusim – akorát se popálim, je mi z něho vedro, zasytí mě a nic nesnim a je mi z něho těžko.

Meropa

Myslím si že určitě ne, nejlepší je jídlo pokojové teploty.