Rewdori

Musím na svých webových stránkách ošetřit GDPR, i když vědomě nenakládám s žádnými osobními ani jinými daty uživatelů?

Nenakládám s ničím jako jsou IP adresy, kontaktní údaje ani cookies.

Odpovědi
anonym

Netřeba, pokud osobní informace nezpracováváš, žádná povinnost vyplývající z GDPR se na tebe nijak nevztahuje. K tomu ještě doplňuji že IP adresa není osobní údaj a cookies taky ne, ty jsou prostředkem anonymizované identifikace či personalizace takže opět nemají žádnou souvislost s GDPR.

anonym

Slovy klasika DON'T PANIC! .-)