domca94

Musím na pracovní úřad, když už jsem přijatá na jinou VŠ?

Vyloučili mě z jedné VŠ (dopis o ukončení mi přijde na začátku května), už jsem ale přijata na jinou vysokou školu (zápis je v červenci). Musím i tak na pracovní úřad?

Odpovědi
Dochy

Není povinnost hlásit se na UP. Otázka je jak je to se zdravotním pojištěním (které by za tebe eventuálně mohl platit stát, pokud se na UP přihlásíš)

Quimby

Řekl bych, že ano, protože studentem jsi až po zápisu. Každopádně nic nezkazíš když se dojdeš zeptat přímo na úřad.