adik97

Myslíte si, že vláda vzhledem ke zhoršující se situaci zase zavře skiareály?

Teď jak jim začíná počasí přát zanězujou

Odpovědi
Kazatel

Měli by, přece si nebudou sportovci jen tak jezdit na lyžích a ohrožovat tím tlouštíky a seniory.

JežíšKristus

Zavřou všechno. To je evidentní. Dnes roste křivka nakažených nahoru, a nejsou doslova žádná opatření. Lidé jsou v restauracích, klubech, školách.. a to bez roušek. Měli se zavést nějaká opatření teď, ne až za měsíc.

elkon

Je mi to jedno.

plebs

Národ je rozdělen 30 let nová vláda to dá do kupy.

metro

Možná si tak některé říkají, ale skiareály to nejsou. Jsme Češi, máme tedy lyžařská/zimní střediska.

Ametyst

Plebs: Ano, k totalitě patří jednota. Různost názorů přísluší demokracii.