Monyszek

Musím mít žádanku na oční?

Dnes jsme byla v očním studiu na změření zraku a mám dvě dioptrie, odkázali mě tedy na oční..musím mít ale na oční žádanku nebo tam můžu ,,jen tak přijít" a objednat se?

Nejlepší odpověď
Drap

Stačí se jen objednat

Další odpovědi
Lamalam

Ani tam nemusíš chodit, obvykle se jde objednat pomocí telefonu, žádnou žádanku nepotřebuješ.

cochee

Tam, kam chodím na oční já, se ani neobjednává. Můžu přijít rovnou, nikdy se tam moc dlouho v čekárně nesedí. Žádanku od všeobecného lékaře nepotřebuješ tuším na oční, kožní a k zubaři.