LukasBuchta

Musím mít při promítání filmů pro vzdělání souhlas majitele autorských práv?

Dobrý den, chtěli bychom vytvořit filmové projekce pro žáky základních a středních škol. Šlo by o to, že bychom promítali film za účelem vzdělávání. Moje otázka zní, je nutné při takovéto projekci, když budeme filmy promítat z originálního DVD, abychom měli souhlas majitele autorských práv?

Odpovědi
Gifos

Pokut to vyslovně autor nepovoli, tak ne, Myslim ze je tam napsane neco ve stylu verejne promitani zakazano. ← i to do toho patri