Craftos

musím mít prezervativ , když chci provozovat analní sex ?

Doplňuji:
Ty vaše odpovědi typu pro mě za mě si laskavě nechte , chci normálni smysluplnou a rozumnou odpověď.

Nejlepší odpověď
anonym

No dovol, jakým právem se tu čertíš? Na svou smysluplnou otázku jsi tu dostal stejně smysluplné odpovědi.
Je z nich jasné, že nemusíš vůbec nic, záleží jen na tobě. Pokud chceš sexovat, máš znát i rizika, tedy i způsob ochrany. Tak co to sem na nás sypeš za zbytečnosti. Pokud rizika neznáš, tak si na takové radovánky nechej zajít chuť.

Další odpovědi
annas

Záleží na vzájemné domluvě. Nechráněný anální styk je pro pasivního partnera mnohem rizikovější než pro aktivního.

Fundovanou odpověď získáte od odborníka. Dovíte se mnohem víc.

PREVENCE KONDOMY aneb co by gayové (a nejen oni) měli vědět

http://www.aids-pomoc.cz/soubo­ry/kondomy.pdf

Psychotic

V zákoně to napsané není. Ale bylo by to chytré rozhodnutí.
Doplňuji:
Riziko přenosu HIV je při análním sexu zvýšené pro tebe o 30% a pro partnera/partnerku o 400% (to není překlep). Spokojen?

fcoop

Jak to myslíš ..........„pro­vozovat“?
To budeš mít někde nějakou boudu a nabízet tuto „službu“?
Normální a smysluplná odpověď na hovězí dotaz víceméně není.

www

Nemusíš, musíš totiž jen umřít.
Jenže díky nechráněnému sexu v jakékoliv podobě můžeš umřít podstatně dříve 😉

anonym

Myslím, že bys ho měl mít, je tam dost „nečisto“, navíc se můžou u ženy udělat malé trhlinky a z toho pak chytneš nějakou pohlavní nemoc, pokud žena není zdravá, u své partnerky se toho bát nemusíš, ale pořád platí, že to není zrovna moc čisté prostředí, nezapomeň se potom pořádně umýt, taky by se nemělo z jednoho otvoru do druhého 🙂, to už je nebezpečné hlavně pro ženu, z toho jsou pak velké záněty, tak to dodržuj, nebo si ještě chvíli počkej a kup si tohle:
http://www.lui-magazine.cz/sex/i­tem/1542-vznikl-prvn%C3%AD-kondom-speci%C3%A1ln%C4%9B-pro-an%C3%A1ln%C3%AD-sex

iceT

Představ si,že svoje mužství strčíš do splaškové vody,a pak budeš po partnerce chtít,aby ti ho ještě požužlala.Nemůžes se divit,kydyby tě náhodou odmítla,já taky nežeru jídlo,co mi spadne na zem.
Kondom při análním sexu se nejen doporučuje,ale je dokonce velmi vhodný,protože pokud sundáš ochranu je možno rovnou přejít k orálnímu nebo klasickému styku.Nebo je taky variantou udělat si doma klystýr(pokud neznáš,je to fakt bomba)a pak můžeš strkat ptáka kam ti libo.
Jinak jak uvedla samba,je v tomto prostředí dost nevábno,takže asi tak.No a pokud bys svůj dotaz směřoval třeba na google pod heslem rizika análního sexu,tak by ses taky dozvěděl dost podstatných věcí a nemusel by ses čertit,že ti někdo odpověděl tak,jak ti odpověděl.

cochee

Nemusíš. Riziko nakažení HIV není 100%.

arygnoc

nie, keď iba chceš, tak rozhodne nie.

keď ho prevádzkuješ, záleží iba na tebe a na partnerovi/par­tnerke – ak vám to vyhovuje, nemusíš.

nič viac.

led

Nás sa nepýtajte, je to na rozhodnutí vás oboch. Je to problém a súhlas oboch zúčastnených.
Trochu informácii o zdravi pri pohlavnom styku neuškodí. Z diskusnýchch fór si pravdu vyberajte ako Popoluška makové zrniečka z popoľa, veľmi opatrne.
http://www.li­vedoctor.cz/ho­me/detail?id=25917
http://wikigu­ru.info/article/sk/a­nal-sex/
http://www.dis­kusneforum.sk/te­ma/analny-sex