lagush

musím mít potvrzení o tom že je motorka upravena ?

je mi 15 let , mám doma upraveného simsona s51 tak aby odpovídal potřebám na řidičák AM . musím mít potvrzení o tom že je motorka upravena ? nebo můžu jezdit jen tak ?

Nejlepší odpověď
Drap

Nejen potvrzení, musí to být vyznačeno v technickém průkazu.

Další odpovědi
anonym

„Simson“ neodpovídá AM…
Takže – pokud je upraven na podmínky AM, musíš toto mít jasně zapsáno v TP.
A – snad i ´hlavněji´- musí být takový S51 schválen pro provoz na veřejných komunikacích (retypace! vozidla).
Takže nestačí – např, nahradit rozetu, musíš mít tuto změnu otypovánu!

Alesh

Tak tomu fakt nerozumím. Simsona lze řídit s řidičákem AM, tak nechápu, co máš na něm za úpravy?