musim mit ověřenou plnou moc k přehlašeni vozidla

Nejlepší odpověď
cukrar

nemusíte mít ŽÁDNOU PLNOU MOC k přehlášení vozidla. Pokd jsta ale napsal(a) dotaz nesprávně a chcete za někoho něco udělat v evidenci vozidel, tak nemusíte mít plnou moc nikde ověřenou!!
Jen z ní musí být jasno, k čemu Vás kdo zmocnil…
ICQ 55180641

Další odpovědi
Michal Kole

Pro změnu trvalého pobytu to nařízeno není. Už se to pár krát stalo, že přišel člověk, který je často zadlužený a k někomu se úředně nakvartýroval a exekutor zabavil věci cizímu člověku a ten si pak musel potupně dokazovat, že jsou jeho a na VLASTNÍ náklady si je musí dopravit domů.