ZangetsuTS

Musím mít nějaké povolení abych mohl na floridě chytat užovky zelené a jiné nechráněné zvířata ?

musím mít nějaké povolení ? Jaké ?
Jaká konkrétní práce

Odpovědi
venkovan

Lepší se zeptat na veterinární správě, protože minimálně dovezená zvířata by měla projít karanténou. A potom bych se doptal přímo na příslušných institucích na Floridě.

hawranek

To se doopravdy musíš zeptat. Navíc je tady možnost zákazu odvozu zvířat ze země. Jak bylo již zmíněno, zeptej se floridských úřadů, popř. zkus „vydyndat“ něco i z těch našich.