Zavos

Musím mít EET pro e-shop, kde se platí platební bránou?

Jedná se mi o to, jestli tato služba není až v poslední čtvrté vlně.

Odpovědi
Rohlik

Projednava se moznost, ze takovy internetovy podnik kde se plati opravdu jen kartou nemusel byt zarazen do EET. Jak to dopadne, je otazka. Uz jen kvuli tomu, ze se tvori nova vlada…

autacek

To víš, že musíš, aby agentu Burešovi neunikla ani myš. A to, že tě to stojí peníze navíc a je to naprosto zbytečné? Koho to zajímá, však nakonec tvé zvýšené náklady zaplatí stejně, dnes nadšeně hýkající, koblihové ovce.