beatab

Musím mít administrátorský účet na hru The Sims 3?

Asi budu za nedlouho mít hru The Sims 3. Myslím, že ta hra po mně nebude chtít, abych měla administrátorský účet, ale nejsem si jistá. Poraďtě mi někdo, prosím.
Doplňuji:
Ještě dodám, že mám notebook Windows Vista- Home Basic.

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Doplním Ellu. Na vlastní hraní by to vliv mít nemělo, teda pokud není hra programovaná hodně „po staru“ (pro Windows 95/98), kdy se mohlo zapisovat do složek Program Files.

U systémů NT (W2000/XP,Vista,7), může zapisovat pouze administrátor. Běžný uživatel ne.

Pokud je hra programována pro W9× Windowsy, tak si často ukládala konfigurac do nějaké své složky ve své složce ve složce Program Files. Protože systémy NT to neumožňují na běžném účty a hra na to není připravená – tato vyjímka není ošetřená tak hra nevysvětlitelně spadne.

Nový software si ukládá data do složky Document and setings\uživatel\… (XP), Users\uživatel\… (Vista,Seven)

Ony ty cesty ještě pokračují, ale pro vysvětlení to stačí

Admin účet budeš ještě potřebovat, pro instalaci.

Další odpovědi
Ella

ne, nemusíš