Janichkah

Musím k soudu?

Musím ksoudu pokud jsem 21týdnu těhotenství? je to pro mě velmi stresová situace a nerada bych ohrozila svoje první dítě, kdy se mám podařilo otěhotnět až po umělém oplodnění. Navíc mě v poslední době začalo tvrdnout břicho.

Doplňuji:
je to svědectví v případě kuplířství, mám ale z toho opravdu strach. Kdyby to šlo se nějak omluvit.

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Pokud Vám gynekolog napíše neschopenku tak ne.¨

Pokud by jste měla nějaké fyzické potíže tak by se to psalo lépe.

Možná ještě nějaký posudek z psychiatrie, že nejste zrovna psychicky nejlepším + ta gynekologie to už by bylo silnější kafe pro soudce.

Další odpovědi
aramah

Nevím jak se opravdu cítíte ale nepříjemné záležitosti bych neodkládala.Akorát Vás to bude flustrovat o něco déle.Moje krédo je vše špatné řešit okamžitě.Přeji hodně štěstí a nebojte oni tam nekoušou.

arygnoc

podle toho, o jaký soud jde.

přítomnost rozhodně doporučuji, můžete žádat o přestávky.

Fidel

K soudu musíte! Pokud nepříjdete, hrozí vám pokuta až 50 tisíc korun a to i opakovaně. Pokud přijít nemůžete (neschopenka), tak se soudu musíte včas omluvit a on vás vyslechne na jiném jednání. Pokud se však bojíte mluvit, sdělte soudu, že žádáte utajený výslech v souladu s trestním řádem.