Avatar uživatele
Janichkah

Musím k soudu?

Musím ksoudu pokud jsem 21týdnu těhotenství? je to pro mě velmi stresová situace a nerada bych ohrozila svoje první dítě, kdy se mám podařilo otěhotnět až po umělém oplodnění. Navíc mě v poslední době začalo tvrdnout břicho.

Doplňuji:
je to svědectví v případě kuplířství, mám ale z toho opravdu strach. Kdyby to šlo se nějak omluvit.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? samicek333, Syd, chudst před 4634 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Michal Kole

Pokud Vám gynekolog napíše neschopenku tak ne.¨

Pokud by jste měla nějaké fyzické potíže tak by se to psalo lépe.

Možná ještě nějaký posudek z psychiatrie, že nejste zrovna psychicky nejlepším + ta gynekologie to už by bylo silnější kafe pro soudce.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aramah

Nevím jak se opravdu cítíte ale nepříjemné záležitosti bych neodkládala.Akorát Vás to bude flustrovat o něco déle.Moje krédo je vše špatné řešit okamžitě.Přeji hodně štěstí a nebojte oni tam nekoušou.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
arygnoc

podle toho, o jaký soud jde.

přítomnost rozhodně doporučuji, můžete žádat o přestávky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Fidel

K soudu musíte! Pokud nepříjdete, hrozí vám pokuta až 50 tisíc korun a to i opakovaně. Pokud přijít nemůžete (neschopenka), tak se soudu musíte včas omluvit a on vás vyslechne na jiném jednání. Pokud se však bojíte mluvit, sdělte soudu, že žádáte utajený výslech v souladu s trestním řádem.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek