Debilní nick

Musím jít na preventivní prohlídku?

Ahoj. :) Za tři dny mě čeká preventivní prohlídka v 11ti letech, a jelikož jsem hrozně stydlivá tak se mi tam nechce. A asi nejvíc se stydím před mámou. Je povinné tam jít? Co všechno mi tam budou v 11ti dělat? Děkuji za každou odpověď. ❤

Nejlepší odpověď
marci1

Ano, ve vlastním zájmu. Co tě čeká:
Lékař:

  • tě změří a zváží, zjistí, zda netrpíš podvýživou nebo nadváhou,
  • provede vyšetření zraku a sluchu,
  • změří ti tlak,
  • provede vyšetření moči.

Proč se stydět? 🙂♥

Další odpovědi
Drap

Samozřejmě že jít nemusíš. Nikdo tě přece nemůže nutit. Případné následky v tomto případě ponesou rodiče, kteří jsou za tebe odpovědní. Preventivní prohlídka v 11 létech je úplně stejná jako v deseti létech.

ivzez

Preventivní prohlídce se podrobit musiš (Drap nemá pravdu).

annas

ivzez,

na prohlídku k lékaři opravdu nikdo jít nemusí, pokud nechce. Drap má pravdu. V životě musím jen umřít. Jinak chci, nebo nechci. Můžu, nebo nemůžu.

Co se stane,. je jiná věc.