Avatar uživatele
Hufnágl

Musím jít na předoperační vyšetření, když se objednám k chirurgickému zákroku?

Jedná se o chirurgické odstranění malé bradavičku na obličeji.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 1552 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Odpoveď byla označena jako užitečná

O tom rozhoduje lékař, ale myslím, že v tomto případě to nebude nutné. 🙂

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Hufnágl Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
orwell

S nejvyšší pravděpodobností ne, určitě se to dozvíš při tom objednávání. Ale pozor, někdy se chovají jako „šprýmaři“. Když jsem byl na operaci šlachy na ruce, stačilo se zout, lehnout a vyhrnout si rukáv nad loket. Při odstraňování dvou bradavic na zápěstí mě zase jiní vysvlékli téměř donaha, těžce jsem ubránil trencle. Pak mně jednu pošmrdlali dusíkem a druhou seškrábli chirurgickou lžičkou. Ale před tím to vypadalo na operaci srdce. Jde o to, jak kde se obávají možného zanesení infekce a taky si kryjí záda proti případné žalobě pacienta – nespokojence. Už jenom ten papír, co budeš muset podepsat, obsahuje takové informace o možných rizicích a následcích, že člověka téměř přejde chuť zákrok podstoupit. Njn, lidi se naučili s doktory soudit, tak jako se to už léta děje v zemi za velkou louží, která je nám nyní příkladem 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Bobek 2

Důkladná předoperační vyšetření se dělají hlavně tehdy, když má být operace v narkóze. Kvůli kosmetickým zákrokům fakt ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Edison

To ti řekne jedině lékař, který provede vyšetření, případně který bude provádět zákrok.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Hufnágl

To je zvláštní! Edison vložil odpověď, která se neslučovala s otázkou, a hle, byla opravena.

před 1552 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Co bylo opraveno? Já teda žádnou úpravu nevidim.

před 1552 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Hufnágl

Ha ha ha, Thomasi

před 1552 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek