Prostě já...

Musím jít do kina otestovaná?

Nejlepší odpověď
elkon

Dej se očkovat a máš klid. Nemusíš se pak stále strachovat, že tě někam nepustí.

Další odpovědi
marci1

Při příchodu musí všichni diváci prokázat splnění jedné z následujících podmínek vstupu:

  • doložit negativní RT-PCR test starý nejvýše 7 dní,
  • doložit negativní POC (tzv. antigenní) test starý nejvýše 72 hodin (lze prokázat potvrzením zaměstnavatele o provedení samotestu či čestným prohlášením),
  • doložit prodělání laboratorně potvrzeného onemocnění covidem-19 v době ne delší než 180 dnů přede dnem konání akce,
  • aplikaci očkování proti covidu-19, přičemž od poslední dávky vakcíny (druhé u dvoudávkových vakcín, první u jednodávkových vakcín), musí uplynout nejméně 14 dní.

Navíc všichni přítomní musí mít po celou dobu nasazený respirátor bez výdechového ventilu min. třídy FFP2 (KN95 / N95). 🙂
Aktualizace 19.7.2021: https://covid­.gov.cz/situa­ce/kultura/ki­na

Drap

Nemusíš, když tě ale potká kontrola, bude tě to stát tučnou pokutu.

Funna

nemusíš…stačí, když předložíš čestné prohlášení, že tě zaměstnavatel otestoval s negativním výsledkem…pokud jsi školou poviná, tak máš smůlu, teď se ve školách netestuje…
ale z toho je vidět, jak jsou tyhle „pravidla“ nesmyslná, protože většina lidí si muže napsat potvrzení sama…

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Ametyst

Elkon svou odpovědí perfektně dokazuje, že se lidi očkují, “aby měli pokoj”. Nevypovídá to nic o zdraví.

Marty Koller

Elkon, očkování je špatné a smrtící takže to někomu nenabízej

xiperio

Obávám se , že proočkovanost populace je jediný způsob, jak se toho viru můžeme zbavit. A když ne zbavit úplně, tak omezit jeho řádění. Prostě mu musíme co nejvíce snížit počet jedinců,!hostitelů) ve kterých by mohl mutovat.

Funna

sorry, ale tuhle demagogii ti zjevně nakukala média…naočkovaný šlověk může covidem onemocnět i roznášet po druhých…je u něj jen menší pravděpodobnost těžkého průběhu…takže názor, že jen díky očkování se jí zbavíme je nesmysl, protože se ho nezbavíme, stejně jako jsme se nezbavili chřipky…

Marty Koller

Nikomu to nenabízej

quentos

elkon: leckteré věkové skupiny mají za sebou zatím pouze první dávku, asi proto se ptá.