Avatar uživatele
Kuře

Musím být stále doma?

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli, když si založím chovatelskou stanici, musím být stále doma ( samozřejmě, že když se narodí štěňata, tak bych doma byla ) nebo jestli taky můžu normálně chodit do práce, když bych doma bydlela úplně sama. Tuto otázku jsem dala na stránku hafici.cz, ale zatím mi nikdo neodpověděl. Předem děkuji za odpověď

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? BENYTA, hanny 2 před 4479 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Pokud to zvládneš vše obsloužit a zaopatřit, tak samozřejmě nemusíš

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Deli

Znám lidi, kteří mají chovatelskou stanici, třeba o 3–5 pejscích. K tomu třeba podnikají, pracují, mají děti, dokonce jezdí i na dovolenou, mají-li někoho, kdo je zastoupí v péči o zvířata. Nejsou pořád doma. Samozřejmě pokud chcete mít psů dvacet, zvládat se to bude špatně a psi budou chudinky.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
BENYTA

Pokud bys byla stále doma, nemohla by jsi pejskům vydělávat na jídlo a veterináře, čož by ti spláceli, až by jsi měla vrh.
Jen upozorním, že moje ch.s. Ben Forever nikdy nebyla v plusu, jenže mi o to nikdy nešlo, pejsci jsou má vášeň.Fenka (i kavalíra), může mít malé s PP jednou v roce – malý chovatel je vždy v mínusu.Navíc v době krize.....už jen pořízení ch.s.mezinárodně schválené, stojí kolem dvou tisíc…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek