Avatar uživatele
quentos

Musím být klientem ČSOB,

mám-li zájem o službu PayPal? Zdá se být v současnosti jedinou českou bankou, která PayPal podporuje. V současnosti jsem obšem u KB, být klientem dvou bank naráz je poněkud nevýhodné a navíc by si ČSOB žádala 500.- Kč za založení účtu…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? anonym, gromulo, anonym před 5106 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Paeony

Rozhodně ne. Jediná podmínka pro to, aby PayPal fungoval je, že musí být podporován v dané zemi (ČR – ANO, je..) a že musíš mít platební (kredití nebo jinou) kartu kterou je možné platit na innternetu. Pokud Ti tedy Tvá platební karta tyto platby umožňuje, je jedno u jaké jsi banky. Já jsem u mBank a neměl jsem doposud jediný problém. Přes PayPal jsem již proinvestoval cca 100tisíc Kč za platby do ČR, Polska, Německa, Rakouska, (Španělska nebo Portugalska, už si nevzpomínám..), Číny a USA.. Ani jednou problém.. Zda tvá karta tyto platby umožňuje se určitě dozvíš ve své bance.. Hodně štěstí.. (pokud ne, jistě si takovou kartu můžeš nechat vydat, případně se zaměř na účty bezplatné, já například klidně mBank udělám reklamu, již 2 roky bez problému.. a bez jediného poplatku) VP

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek