Musím bejt britským občanem, abych mohl vykonávat ve Velké Británii povolání hasiče, vojáka či strážníka?

Zajímalo by mě jestli musím bejt podmínkou britský občan, abych mohl vykonávat profese ve statních firmách i sektorech jako jsou např. strážník/bobby, hasič/firefighter, britský voják z povolání/UK soldier aj. Děkuji

Nejlepší odpověď
Drap

Ano

Další odpovědi
autacek

Asi jak u které profese, protože si vzpomínám na toho českého róma, co šel do UK za lepším a byl za své skutky u policie při sjednávání pořádku mezi původními obyvateli a přivandrovalými nepřizpůsobivými vyžírkami, oceněn dokonce královnou.