pn65

Musí zaměstnanec nutně přijít o místo kvůli vině referenta?

Musí zaměstnanec nutně přijít o mýsto kvůli vině referenta?

Věc se má takto: já jako zaměstnanec úklidové firmy (jde o administrativní prostory) jsem u ní měsíc a půl, zatím samá chvála na moji hlavu od různých lidí z fyrmy, která si naši firmu najala.
Moje nadřízená referentka je bohůžel slušně baba která na všechny nadává,proto ji lidi z firmy kterou uklízím nesnáší,v týdnu má jít ona osobně na kobereček k šéfovy klientovy,protože se rozhodl že ji tam nechce,zajímalo by mě jestli musím nutně kvůli ní skončit i já?
Nebo jestli se v takovém případě prostě na tuto zakázku přidělí nový referent.

Nejlepší odpověď
Edison

Vy máte nějaký pracovněprávní vztah s tou referentkou? Asi ne, že ne. Zákazník má nějaký obchodní vztah s tou referentkou? Asi taky ne, že ne. Neznám firmu, kde by kvůli odchodu nadřízeného vyházeli i všechny jeho podřízené, pokud by nešlo o zrušení celého takového oddělení a i tak by to nebylo tak jendoduché.

Další odpovědi
ivzez

Ty hrubky jsou hrozné, kvůli nim není úplně zřejmé, o co přesně jde.

Jestli ale má jít Vaše nadřízená z agentury k šéfovi firmy, v níž uklízíte,
může to znamenat, že se s ní firma pokusí nějak domluvit.
Kdyby se dohoda nepodařila, může to pro úklidovou firmu znamenat
ztrátu zakázky a pro zaměstnance ztrátu zaměstnání.

nyjono

Nemusí a nedělá se to.
Myslím, že strach o místo mít nemusíš.