annas

Musí se vždy utratit dostihový kůň, když si zlomí nohu?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Citace: "Postihne-li zlomenina hlezno, karpus a níže uložené kosti, tak většinou lze tyto zlomeniny napravit. Pokud se ale jedná o větší kosti nad uvedenými klouby, nebo došlo-li k porušení kožní integrity, musí být kůň zpravidla utracen

Zdroj: http://zpoved­nice.cz/detail­.php?statusik=254956&k­ateg=1&nove=0&or­derbyide

Další odpovědi
anonym

Měl by,jinak by u řezníka nebyla konina.

hanulka11

Annas tvoje otázky mě vždy nutí se zamyslet nad tím ,co toho vlastně nevím .Děkuji za to ,že mi rozšiřuješ obzory.

annas

Hanulko, já to opravdu taky nevím. Sice v rozhlase někde něco zaslechnu, ale když zbystřím pozornost, je pozdě.

Ale díky.