Musí se vodní postel elektricky vyhřívat a když tam spí štíhlá žena a on přilehne tlusťoch, tak jí vystřelí do stropu?

Ve filmech tyhle postele mívají v hotelelech a jistě není nad klasickou postel, ale na to se neptám. :) Jde mi o vodní postele, protože třeba jí budou mít někde v hotelu kam se dostanu i kdyby to bylo mimo ČR. To, že je třeba skoro nikde už nemají, tak na to se taky neptám. :)

Spal jste na tom někdo a jaké to je? Spí se na to dobře i v páru? Hřeje to celou noc?

Odpovědi
M_Petr_M

Co to je za otázky. Možná by si měl odsednout od počítače a od televize a začít žít život když máš takové představy.