Jrkuft

Musí se plně integrovaná myčka montovat do linky?

Musí se montovat do linky kvůli tomu že by třeba „lítala“?

Mám jednu vyhlídlou.
Vím že vestavená je bez boků,horního deklu atd.půjde stejně pod linku a za dvířka.

Musí se nutně montovat do linky?
může sloužit jako volně stojicí?jen to prostě nebude hezké na pohled?

Odpovědi
aliendrone

Ano, je možné ji provozovat jako volně stojící. Doporučuji ji ale uložit na desku z tvrzeného polystyrenu nebo tak něco..

Edison

Bože… A co se informovat u prodejce/vý­robce??? Nevíme ani typ, ani… nic… Ale moc bych s tím nepočítal. Pokud nebude výrobek používán v souladu s návodem, padá jakákoli záruka!

cukrar

Z technického hlediska je to možné. Že by padla záruka, to je nesmysl.