quentos

Musí se kvůli jednomu hnědému flíčku na stroužku česneku vyhodit celá palička?

Onen hnědý flíček je sice poněkud hlubší, takže je mi jasný, že daný stroužek už použitelný není, ale co zbytek paličky, který se zdá být bez závady?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Ne

Jde – velmi pravděpodobně, o napadení houbou, nepovažuju je za ´nebezpečné´.
Samozřejmě napadené části nepoužívám (mají degradovanou chuť *), menší flíčky odkrojím i s okolím, více zhnědné stroužky vyhodím celé – ale nevidím důvod, proč nepoužít zbytek paličky.
___
*) ochutnal jsem leccos
🙂

Další odpovědi
brillant

Ne

Dochy

Ne

Když je česnek slušnej (větší špárky) tak to jen vykrojím…

Luciet

Ne

Lorgins

Houstone, máme problém

Doplňuji:
:D :D

da ny

Pokud nejde o momentální pomačkání česneku, RADĚJI VYHODIT!