Avatar uživatele
briketka10

Musí se ještě nosit rouška v MHD a obchodě?

Vím, že podobné otázky zde již byly, ale TV jsem dlouho nesledovala.
Každým dnem se měnila pravidla, zprávy mi unikaly..Covida nevnímám..

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 1373 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
JájsemRaibek

Ano, do 30.6.2020

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

Briketko a zajímá tě také, jak je to v praxi? Bo já ti to můžu popsat z praxe z Ostravska. Takže někeří rdoušku mají, někeří nemají a ten zbytek má rdoušku na půl žerdě. A to platí tu u nás v MHD, obchodech, restauracích a především v OC Nová Karolina! A NIKOHO NIC netrápí. V posledním jmenovaném dokonce spustili i suši a podobný potvory, pojízdné, na pásu, čili bez roušky. Jsem ještě neviděl a nepamatuji žádný jiný druh politiky, kdy by se lidé sami od sebe takto civilizovaně dohodli na všech možných variacích a způsobech, jako je tomu právě u rdoušky. (;

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Justin1

Roušky se zatím nosit musí, ale mnoho lidí dává přednost pohodlí před zdravím. Nosí roušku třeba na puse, nos mají venku a doufají, že to snad bude stačit, protože oni by byli rádi, kdyby to stačilo. Na prvním místě pro ně je, jestli a jak se jim chce roušku nosit. Zajímá je jenom to, co prožívají teď, a budoucnost neřeší. Proč? Dokážou snad přesvědčit virus, aby jim dal pokoj, protože chtějí mít svoje pohodlí? Virus se na tohle nikoho neptá. Obávám se, že kvůli jejich pohodlnosti a neschopnosti pochopit nutnost správně se zapojit do boje proti společnému nepříteli se viru nezbavíme.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
mimamocz

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
briketka10

Zjentku
právě, že vidím lidi jak ji nemaj a nikoho neznám,
kdo by Covídka měl či chytil?! U nás na vsi už je
nikdo nenosí a hospoda fachčí bez nich :))

před 1373 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

No jo… VŠEHO DOČASU! (;(;D;

před 1372 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

JájsemRaibek
můžu poprosit o zdroj? Děkuji.

před 1373 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
JájsemRaibek

https://korona­virus.mzcr.cz/
https://korona­virus.mzcr.cz/od-cervence-budou-rousky-povinne-jen-v-regionech-se-zhorsenou-epidemiologickou-situaci

před 1372 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek