hapiky

Musí mít ten, kdo maluje čerta na zeď, malířské nadání?

Dokázal by někdo namalovat obraz, který by vystihoval situaci, když se venku všichni čerti žení?

Nejlepší odpověď
Kepler

Malovat čerta na zeď je jen alegorie nebo přirovnání. Patří tam i všichni pesimisté a šiřitelé poplašných zpráv. No a ženící se čerty můžeš najít v každé galerii moderního umění, stačí jen trochu fantazie.

Další odpovědi
Ametyst

Ani ne. Může to byt rozumně uvažující člověk, co vidí realitu.

aliendrone

Nemusí mít ani nadání, natož malířské. Ale přijde mi zajímavé, že když se čerti venku žení, tak nikdo nezmiňiuje nevěsty (které se logicky vdávají). Jaképak asi čerti mají požadavky na dobrou nevěstu? Nebo stačí přirozená kvalifikace, tzn. „JE TO ŽENA“, ergo VYHOVUJE, více netřeba? ;) :D :D

dubraro

aliendrone:
Já myslím, že čerti se žení s čerticemi, a mají na ně vlastní, čertí požadavky.

aliendrone

dubraro>>> No právě, já jen jestli se s nimi náhodou nežení i chlapi. ;) :D :D