Petr__

Musí mít mimozemšťané víza, když chtějí navštívit např. USA?

Nejlepší odpověď
Putin

Musí projít pitvou.

Další odpovědi
JájsemRaibek

Jak píše Klumprt ohledně zastupitelství. I bez vtupního víza bude vpuštěn a veškeré formality budou takovému jedinci provedeny na základně Oblasti 51 :D

klumprt

Nemusí, Amerika u nic ještě nemá ambasádu, na které by si u nich mohli požádat o víza.

KARI05

Ehm, jak to myslíš :D to zni divne.

Šidlo

…žarty bokom, kedže si usa novým zákonom uzurpovala mnoho vesmírnych telies, ak je na nich život, sú usa ich kolonizátormi…ták­že…asi nie

marci1

Možná pro mimozemskou civilizaci víza neplatí. 🙂

ivzez

Objekty výzkumu víza nepotřebují.

lexx

ne, to je důkaz civilizační zaostalosti nicméně párkrát už proti nim startovali stíhači a některé se podařilo sestřelit, nejsme úplně bezbranní a oni nejsou všemocní…

Agneta

Podle amerických filmů se na ně bude hned střílet, tak nevím jak tě to napadlo:DDD