Avatar uživatele
hihi

Musí mít malý pes malého plemene košík?????

Měl by mít kavalírek do autobusu košík(nebo tak)????
Má mít už i štěně košík, kdybych ho chtěla učit na věci, dopravu(město)a tak. Ptám se protože už jsem viděla velkého psa s košíkem a malého bez košíku. Předem děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? mojitek, anonym, bobánek před 4418 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Přepravní předpisy jsou jasné a pes musí být opatřen náhubkem nebo v nějaké tašce,či přepravce.Bohužel předpisy nerozlišují plemena,ale dá se předpokládat,že nikdo nebude cpát dogu do vagónu a následně do busu,ale malé štěně snadno do nějaké tašky s pevným dnem strčíš.Později ho budeš muset na náhubek stejně přivykat,jsou místa kde se to vyžaduje.Jinak ti chválím,že malé štěně chceš zvykat na dopravní prostředky a ruch,cizí psy atd.Říká se tomu socializace.Pos­tupuj rozumně ať pejska nezradíš a hlavně až po tom,co bude dostatečně proočkován…D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Danča84

Pokud nebudeš mít pejska v tašce, musí mít ze zákona náhubek a být na vodítku na všech veřejných místech – ulice, mhd, parky, apod. Je dobré na to učit už štěně, že jsou místa kde si může hrát a volně běhat (vaše zahrada, cvičiště), a kde musí „být hodný“.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

některým psům náhubek dát nejde,nemyslím tím že by to pes odmítal,ale stavbou tlamy,já osobně mám pekinéze a na toho náhubek není,tak když chci cestovat ve veřejném prostředku musím ho mít alespon v tašce

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

Pokud máte psa v uzavřené přepravní schránce tak košík nepotřebuje.V os­tatních případech ano.Plemena se nerozlišují-proč taky?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
samicek333

Košík musí mít velký i malý pes. Štěňata se většinou vozí v nějaké tašce nebo i batohu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kapka

Burak? Je tu zpátky burak? Fakt? Zdravím!

před 4418 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

jj jsem tady díky taky zdravím

před 4417 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek