Kris

Musí mít kojenec v lednu zavinovačku i fusak do autosedačky? Nebo stačí jen fusak? Díky za radu.

Nejlepší odpověď
Deli

Zavinovačku ne, nešly by mu zapnout bezpečnostní pásy.
Do autosedačky v lednu jsme dávali:
Body, dupačky, mikinku či svetřík, kalhoty, bundičku, 2 čepičky a ve velkých mrazech fusak. V autě ale po vytopení prostoru jsme svlékali, aby nedošlo k přehřátí. Když byly menší mrazy, fusak jsem nedávala a na přenesení z a do auta jsme dávali přes malou deku. Narodila se v prosinci, tak jsme si zimu vychutnali…