M7ke06

Musí mít kamarád, se kterým chci hrát minecraft na mém hamachi serveru, také Hamachi??

Když server spustím, mě fachá, ale kamarád se tam nemůže připojit, píše mu to international error

Odpovědi
kobranek

Ano, musí mít Hamachi. A vy také musíte mít povolenou bránu Firewall. Zjistíte to takto:
Krok 1 – Otevřete nabídku Start.
Krok 2 – Rozklikněte ovládací panely
Krok 3 – Rozklikněte Brána Windows Firewall
Pokud máte vše zapnuto (V Bráně Win Firewall), váš „kámoš“ si nainstaluje Hamachi, připojí se a můžete hrát. Pokud máte vše vypnuto, tak si buď zaplaťte u operátora internetu za 300 korun bránu FireWall. Pokud tam vůbec nic z kroků nemáte, máte jiný operační systém a nepomůžu vám.
Doplňuji:
*Krok 3 – Rozklikněte systém a zapezpečení
*Krok 4 – Rozklikněte Brána Windows Firewall

anonym

Ano, musí… a musí být také připojen do stejné hamachi sítě, kterou je potřeba v Hamachi založit.

DoctorWho

cmd / ip config / ipv4 – web / port forwarding