rtepp

Musí mít dítě pas do maďarska když je napsané v obč. pr.

Nejlepší odpověď
chudst

Totez, jak do Polska: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/potrebuje-dite-pas-do-polska

Další odpovědi
Michal Kole

Zatím to částečně jde, ale lepší je když má dítě pas vlastní.

baghira

Musí být zapsané v pase nebo mít vlastní pas, zápis v OP nestačí.
Doporučuju mu udělat pas, ten dětský moc nestojí a časem ho užije.

(Nicméně Maďarsko je v Schengenu, takže hranice nikdo nekontroluje… ale já vás nenavádím. Jenom že je i jiná možnost, zvlášť pokud tam jedete jen na skok…)