Xanada

Musí být zděná chata na zahradě zkolaudovaná?

Chtěla bych koupit zahrádku se zděnou chatou. Pozemek je v osobním vlastnictví. Má být chata rovněž zapsaná v katastru nemovitostí a zkolaudovaná?

Nejlepší odpověď
Drap

Ano, měla by být.

Další odpovědi
Danina65

Pozor na to,rozběhla se nějaká masivní akce KÚ, chtějí mít všechno zaměřené.Já budu muset nechat zaměřit kozí chlívek postavený před třiceti lety,z okolních sousedů každý něco řeší.Budu také muset zdokladovat účel využití, tak pokud byste znali nějakou kozu s razítkem, dejte mi prosím vědět.

cukrar

Ano, správně by měla být zkolaudována a schválena.

GabulkaA

Dobrý den, jak jste na zahradě řešili osvětlení? Teda pokud vůbec… U nás je to třeba. Minimálně pochodové osvětlení… Už kvůli stavbám, co tam máme…

cukrar

Danina šíří poplašné zprávy, ale v demokracii je to možné.

Danina65

No počkej, poplašné, mohu ti zaslat doporučený dopis z KÚ.Jmenuje se to Výzva z odstranění nesouladu.Stavba byla dokončena a dosud není evidována v údajích katastru.Pošťačka mi ten den řekla, že to nese téměř do každého domu.

cukrar

nepopírám, že úřad může zaslat výzvu, popírám, že je to masivní akce KÚ. Vždyť na to nemají lidi, jsou přetížení, nestíhají.