Zasu

Musí být stropní ventilátor umístěn ve uprostřed místnosti?

Odpovědi
honza19hk

nejspíš nemusí ale je to nejlepší.teda pokud tam nepřekáží světlo.

marci1

Uprostřed místnosti ventilátor stejnoměrně ochlazuje vzduch. Mám ho také uprostřed. Nedokáži si představit, že by byl mimo střed. Ale každý si ho může dát kam chce.

Jikra

Ano, prakticky má pravdu -marci1– v tom jak to píše. Ale z mé zkušenosti. Já bydlím v opukové chýši kde ani v létě není dvakrát vedro. Takže, já ho mám taky uprostřed mísnosti a můžu říci že ho více používám v zimě. A proč?
Přátelé, když příjdu domů a venku je zima a pustím stropní ventilátor, (no to je naprosto božííí) tak se ze zhora na mě valí teplý vzduch skoro bych řekl že fén .A to je 20letá zkušenost. A umím si docela dobře představit že bych ho měl v kterém koliv koutu mistnosti, např. nad svým kompem. Takže podkdekoliv.
Doplňuji:
Má být kdekoliv. Omlouvám se.