alenad

Musí být napájecí adapter originál na notebook, nebo můžu dokoupit jakýkoliv ?

zlobi mě nabijeci adapter , nenabji a musim různě štelovat , jen at mi nevypne .
Ale mam starsi acer-emachines-e725 a ten už se nevyrabi tak si nevim rady kde a jaký dokoupit .
Děkuji za radu . Dana

Nejlepší odpověď
Dochy

Není nutný originál. Vyrábějí se náhrady pro konkrétní typ i univerzální zdroje. Potřebuješ vědět jaké potřebuješ napětí, jaký konektor a jaký výkon (proud). Nový zdroj může být dělánna proud větší, pokud je na menší, mohl by to být problém.

Další odpovědi
Louise:3

Každopádně ten kábel vem do prodejny a oni ti porádí:)

gumiczud

Douchy ti dobře poradil. Jestli máš po ruce někoho schopného tak ani ten konektor řešit nemusíš. Hlavní je mít stejné napájení a stejný nebo větší proud. Googloval jsem a mělo by to být DC 19V 3.42A. Tohle není problém u nás sehnat.

viz http://www.he­ureka.cz/?h%5Bfra­ze%5D=DC+19V+3­.42A

Konektor se při nejhorším dá nasprosto předělat. Originál seženeš zde – http://www.eba­y.com/itm/AC-ADAPTER-FOR-Emachines-E627-E720-E725-LAPTOP-CHARGER-CHARGER-POWER-CORD-SUPPLY-/380418067743

klob1

Hlavně ti vše musí souhlasit hodnoty nabíječky a pozor pokud není orig nabíječka-zdroj,je také nutné vzít notebook,aby ti ten konektor byl stejný.nedávno sháněl pán konektor,ktrerý vypadal stejně s původním a neseděl,takže to vše pak měl na nic.Vyzkoušet si to!Je moc druhů a může se stát,že žádný nesedne.