_136

Musí být kadeřníkem jen ten kdo je GAY?

Všude kam vejdu a mluvím o praci kadeřníka a vše kolem vlasového stříhání je spojené stím že kdo je Kadeřník je 100% gay. Kde se vzal tento názor ze každý /muž/chlapec/hoch/klu­k/ je hned gay když se stal nebo stane kadeřníkem?

Nejlepší odpověď
marci1

Samozřejmě, že nemusí. Ale je jich mezi kadeřníky hodně a bývají ve své profesi úspěšní. 🙂
„Kadeřníci potřebují velký cit pro estetiku a musí být kreativní. Právě homosexuálové takové vlastnosti mívají.“

Zdroj: https://www.id­nes.cz/xman/sty­l/ne-vsichni-chlapi-v-oboru-jsou-homosexualove-rika-kadernik-motorkar.A090915_164­433_xman-styl_fro

Další odpovědi
Drap

Nemusí a někteřítaké nejsou.

da ny

Pokud je mu známo, nemusí, Podmínka to není. (To je zase jednou,
otázka za všechny péníze… :)).
Vámi uvedený názor nesdílím. Každý kadeřník gay není. Mnoho ano. Pro tuto práci s ženami mají velké nadání a porozumění.
Gayů v naší společnosti přibývá. Číňané a východní kultury na to mají jednoduché vysvětlení, které sdílím. Mám potvrzeno životními zkušenostmi. Zřídka je to tzv. genetická záležitost. Fakt je, že oni za to nemohou. Vím, jak se to dá „srovnat“ a znám lidi, kteří tím prošli.

nyjono

Není to tak dlouho, co u nás doma byl kadeřník, NEgay.
Normálně má rodinu.
Manželku a děti.
Má vlastní kadeřník už mnoho let.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.