Avatar uživatele
sesednizkola

Museli jste se nekdy pred lidma hrabat v popelnici?

Dneska me napadaj same divne veci a ja neptal jinak na to bych se. Pred chvili jsem se vratil z obchodu a kdyz jsem tam sel, vzpomel jsem si, jak jsem jednou vyhodil tasku s vecma misto odpadku do popelnice. Nastesti byla popelnice plna :D a neja ted nemam co delat a prenyslimo nesmyslech, jak to vubec jinak resit bez ostudy? stalo se vam to nekdy? Takove klice od bytu co zapadnou kontajnerem plnym az na dno musi bejt super se hrabat, hlavne kdyz na vas vsichni cumej, ze jo:D)

Dolneni. Terry no taak.. Preci kazdy vi, ze neprenosna jizdenka je ti na prd a ze pokutu musis stejne zaplatit :P:))

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, briketka10 před 2969 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
johana 56

Tak s těmi klíči se mi to opravdu stalo, náramně se bavili pozorovatelé na balkonech i kolemjdoucí.
Plný kontejner, spadly až dolů. Jedna sousedka se slitovala a půjčila gumové rukavice.
Když jsem se ke klíčům konečně prohrabala, objevila se místní 'vybíračka‘ a já musela prchat, abych nedostala výprask za to, že se hrabu v jejím zdroji obživy.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

Ano, když jsme o vánocích vyhodili papíry z rozbalených
dárků a ségra mi řekla, kde máš ten kupón na slevu na
nákup 500,–Kč a já no nemám a on byl vyhozen s těma
papírama v popelnici, hned jsme tam běželi a právě hrabaly
před všema lidma u hospody, kde se hodně svítí, ale našly,
našly mílí rádcové našly 😁

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
pucipuci

Co já bych dal za hrabání v popelnici. Já omylem daroval pytel na charitu,co se měl schovat !

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Hrabala jsem se v kontejneru, když mi tam při vyhazování odpadků spadly klíče od auta. Naštěstí byl kontejner plný a klíče nespadly příliš hluboko. Ale kamarádka si před okrajováním brambor na noviny odložila 3 zlaté prstýnky na linku a pak je shrábla i s novinami, hodila do koše a odnesla do kontejneru. Zjistila to až večer, tak s manželem při baterce přehrabali celý kontejner. Prstýnky se našly.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Já naštěstí ne, ale známá prohledávala u bus zastávky odpaďák. Načapal ji revizor při jízdě na černo a ona ho ukecala, že jízdenku založila a že do hodiny ji přinese na dopravní podnik ukázat.
Tak hledala takovou, aby odpovídal čas i místo.
Našla a pokutu neplatila 🙂

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?gecco Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek