dust8

Museli jste někdy vyloženě lhát, i když jste nechtěli? A v jaké situaci se to stalo?

Mně se to bohužel stalo dnes, ale bylo to nakonec pro dobro věci. (Pracovní sféra)

Odpovědi
jirka F

Ano kolikrát:

  1. Na škole když někdo hodil na koberec pytlík chleba a učitel vyhrožoval že pokud se někdo nepřizná tak se nepojede na výlet což mně tehdy zarazilo a řekl jsem že ten chleba jsem tam hodil já ale nebyla to pravda musel jsem tehdy zalhat.
  2. Když jsem byl na adaptačním kurzu na střední škole v prváku tak jsem lhal že mně nic není a do týdne jsem dostal z toho zánět průdušek.

atd.............je toho hodně na více si asi nevzpomenu.