Zvědavý

Musela dát královna souhlas k natočení seriálu „The Crown“?

Musela s tím souhlasit britská královská rodina když se jich to přímo týká? A byla už od někoho z královské rodiny zaznamenána nějaká reakce na tento seriál? Díky

dopl. jenže tento seriál se týká stále aktivních lidí. Ne někoho kdo už zemřel. A nějaké ty reakce ?

Odpovědi
Kelt

To si myslíš, že se musí žádat souhlas nejvyšší míst? Kolik se u nás natáčelo filmů, seriálů o první republice, o komunistech a často tam jsou postavy vylíčeny tak, jak si přeje režisér, tedy neobjektivně, vždy chce někoho vyzdvihnout a jiné dát do horšího světla.